Logo Logo
Jak na triatlon - Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka - Vabroušek Petr
Krátky popis Kvalitní a levný produkt Jak na triatlon - Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníka - Vabroušek Petr od výrobce Mladá fronta a. s. u nás najdete téměř zadarmo od 249 Kč
(Celkem 28 hodnocení )
Splň si svůj sen a staň se triatlonistou Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval téměř dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, osmnáct let jej na dlouhé trati (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 150× se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, ve více než 35 případech vyhrál na tratích Ironmana a za svůj život porazil nejméně jednou snad všechny nejlepší triatlonisty světa… Dvakrát zvítězil v celkovém pořadí Světového poháru v dlouhém triatlonu Kdo jiný by měl začínající i mírně pokročilé triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě on?